کتاب آموزش جاوا به زبان فوق العاده ساده از مهندس هادی خداپناه
ساعت ۱٢:٥٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۳ امرداد ،۱۳٩٦ : توسط : مهندس هادی خداپناه

کتاب آموزش جاوا به زبان فوق العاده ساده 

نویسنده : مهندس هادی خداپناه (دانشجوی ارشد شبکه های کامپیوتری، دانشگاه علم و صنعت)

تعداد صفحه: 140

زبان : پارسی

قیمت: مفت!!

( جهت حمایت از نویسنده و ادامه ی کار کنار لیک دانلود لینک خرید هم گذاشته می شود)

 

لینک دانلود:

http://www.updap.com/xbb19319y81g/JAVA.pdf.html

 

لینک دانلود(کمکی):

http://s9.picofile.com/file/8303377550/JAVA.pdf.html

 

لینک خرید(صرفا جهت حمایت از نویسنده):

http://java100.sellfile.ir/

*******************************************************

نام کتاب : آموزش جاوا به زبان فوق العاده ساده

نویسنده : مهندس هادی خداپناه (دانشجوی ارشد شبکه های کامپیوتری، دانشگاه علم و صنعت)

تعداد صفحه : 140

زبان : فارسی

توضیحات :

زبان برنامه نویسی جاوا در دنیا روز به روز با اقبال بیشتری مواجه می شود و عده ی زیادی به برنامه نویسی با این زبان روی می آورد. دلیل این هم روشن است: امن بودن و در عین حال قدرت زبان جاوا باعث گردیده، تعداد برنامه نویس هایی که با جاوا کار می کنند از  تعداد برنامه نویس هایی که با سایر زبان های برنامه نویسی کار می کنند به مراتب بیشتر باشد. در کنار این موضوع  شاهد رواج گسترده ی گوشی های هوشمند بین تمام مردم دنیا هستیم، که اکثرا از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند و حال آنکه  ما  برای ایجاد و نوشتن  اپلیکیشن ها و برنامه های جانبی روی اندروید بایستی از جاوا استفاده کنیم. باید توجه داشت که بخش رابط کابری اندروید با زبان جاوا نوشته شده است و برنامه های اندرویدی میتوانند برای ارتباط با لایه های زیرین  سیستم عامل اندروید از کتابخانه های جاوایی اندروید بهره ببرند .همچنین برای کار با پایگاه داده هایی همچون اوراکل، بدون دانستن زبان جاوا امری غیر ممکن است. زیرا که برای کاربا پایگاه داده ی اوراکل می بایستی حتما ، با جاوا آشنایی داشته باشیم. ما با استفاده از جاوا قدر خواهیم بود تا برنامه های کاربردی، برای لینوکس ، اندروید و ویندوز بنویسیم.

هدف بنده  از نگارش این کتاب ارتقای سطح علمی جاوا در ایران بوده و  معیار اصلی من هنگام تالیف کتاب مورد توجه قرار دادن خوانندگان مبتدی و کاربرانی که اصلا برنامه نویسی نکرده اند بوده است. در عین حال از کابران حرفه ای نیز غافل نشده ام، و این کتاب شامل نکات ارزنده ای برای متخصصین حرفه ای کامپیوتر است.

رویه آموزشی کتاب هم از مطالب مقدماتی شروع شده و تا سطح پیشرفته پیش میرود. سعی من در تالیف این کتاب به صورت خود آموز بوده به صورتی که شما دیگر نیازی به کلاس آموزشی یا استاد ندارید.

و اما وجه تسمیه این کتاب با سایر کتاب های فارسی جاوا موجود در ایران ، در این است که بنده تمام مطالب فصل های کتاب را از آخرین ویرایش های کتاب های  معتبر انگلیسی  اخذ کرده و به جرات می توانم بگویم حتی از یک منبع فارسی (که معمولا پر از اشتباه اند) استفاده نکرده ام.

پیش فرض من در هنگام نوشتن کتاب این بوده است، که خوانندگان این کتاب در سطح مقدماتی و پایین قرار دارند و قدم به قدم توسط مطالعه ی این کتاب به سطح خوبی در جاوا خواهند رسید.

*****************************************************************

. خواننده گان عزیز میتوانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق زیر به مولف کتاب ، هادی خداپناه ارسال کنند:

1-         آی دی تلگرام :      https://telegram.me/hadi_khodapanah_computer

2- برای اطلاع ودانلود از آخرین تالیفات دیگر و نیز  آخرین ویرایش این کتاب، میتوانید به کانال زیر رجوع کنید:

https://telegram.me/khodapanah_hadi_IT